23° Açık
 
skoda reklam

Hakkımızda


Hataydan Haber Logo

2013 yılından itibaren sadece doğru ve dürüst haberi Hatay’lı hemşehrililerine sunmaya çalışan bir Haber portalıdır.

Misyon

Değer yaratan, müşteri memnuniyeti ile topluma katkıları ve misal tek tesis olarak Türk basın sektöründe; yazılı, resim, işitsel ile dijital yayın alanlarında lider tesis olmak ile bu yerini korumak. Dünyaya  açık idare anlayışı ve dünya basın sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

VİZYON

Kaliteyi tek hayat şekli olarak benimseyen, doğru, tarafsız ile en son haberler ve toplumu bilgilendiren, eğitici ile öğretici muhtevalı yayınlar ilerleten ile bunları yaygınlaştıran lider basın grubu olmak.
Sektördeki bütün yenilikleri izleyerek bu yenilikleri etkinlik bölgesine tatbik etmek ile topluma ulaşmasını sağlamak.

Değerler;

  1. İnsana hürmetli olmak.
  2. Doğruluk ile tarafsızlık.
  3. Dürüst, ilkeli ile hukuka hürmetli yayın anlayışını sürdürmek.
  4. Bireyin ile toplumun haklarına ile kalifiye hayatına hürmetli olmak.
  5. Etrafa duyarlı olmak.
  6. Müşterilerimiz için kıymet yaratmak müşterilerimizin beklentilerine kalifiye ile istikrarlı yayın anlayışı ve yanıt vermek.
  7. Çalışanlarımızın şahsi gelişimlerine katkıda bulunmak ile başarma güdülerini desteklemek için ferdi insiyatif ile mesuliyet almalarını sağlamak emeli ve, işbirliği ile dayanışmanın hakim bulunduğu tek çalışma alanı yaratmak.

HatayHaber.com
Bu sebepten dolayı haberler üzerinde yasal sorumluluk kabul etmez. Haberler üzerindeki sorumluluk haber kaynaklarına aittir.

Sitemizde şahsınızı veya kurumunuzu mağdur ettiğini düşündüğünüz bir haber varsa yayından kaldırılması için info@hatayhaber.com adresine mail atmanız yeterlidir.

İHBAR

ihbar@hatayhaber.com

Basın Bülteni

info@hatayhaber.com

Reklam

reklam@hatayhaber.com

Her türlü soru ve sorunlarınız için

info@hatayhaber.com