32° Açık
 

BİNLERDEN TAM DESTEK!

Ekonomi - 4 Haziran 2018 11:28 A A

İnan Şirketler Grubu’nun 9. Geleneksel iftar yemeğinde 2000 kişinin sevgi gösterileriyle karşıladığı AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan gönüllerde taht kurdu, ‘Devammm benim Davammm…’ haykırışıyla büyük destek gördü.

İnan Şirketler Grubu iftar sofrası geleneğini bu yıl da sürdürüyor. Mübarek Ramazan ayı boyunca İnan Otomotiv’in geniş terasında kurduğu iftar sofrasında her gün yaklaşık 2000 kişiye nezih bir ortamda iftar yemeği veren hayırsever işadamı Abdullah İnan, bu kutsal ayın manevi iklimini İskenderunlular’la birlikte yaşarken, AK Parti Hatay Milletvekili Adayı olan kızı Hukukçu Ecrin Nazlı İnan genç yaşına rağmen enerjisiyle, ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

‘DEVAMMM BENİM DAVAMMM!’

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan, “Hem Cumhurbaşkanımıza hem AK Partimizin değerli vekil adaylarına desteğinizi bekliyorum. Devammm benim Davammm” haykırışıyla iftar yemeğine katılan binlerin ‘devam’ sözünü aldı.

2000 kişilik iftar yemeğinde, masaları tek tek gezerek, 7’den 70’e tüm vatandaşlarla birebir sohbet eden Ecrin Nazlı İnan, duruşuyla, karizmasıyla, çalışkanlığıyla dikkat çekiyor. İftar sofrasında vatandaşların bağrına bastığı AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan’a yönelik sevgi seli görülmeye değerdi.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’nun da katıldığı iftar yemeğinde binlere seslenen Ecrin Nazlı İnan’ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

 

AK KADROLAR AYAKTA!

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan, “Beni 27. Dönemde aday göstermek suretiyle bu imkanı sağlayan dünya mazlumlarının umudu, Büyük Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun çalışma arkadaşlarına şükranlarımı arz ederim. Bu süreçte desteğini esirgemeyen AK Parti İl teşkilatına, gençlik ve kadın kollarına, belediye başkanlarına, ilçe ve belde teşkilatlarına, STK’lara bütün dost ve arkadaşlarımıza, Hatayımız ve İskenderunumuzun değerli halkına tüm hemşehrilerime, dostlarıma, şükranlarımı bildirir, 24 Haziran seçimlerinin memleketimize hayırlı olmasını dilerim. Özellikle altını çizerek söylüyorum; Türkiye’nin istikbali için gençlik ayakta ak kadınlar ayakta. Ak kadrolar ayakta!!!

Bizim her bir aday adayımız, bizim için dava arkadaşımızdır, çalışma arkadaşımızdır. Milletvekili adaylarımızın hepsi son derece değerlidir. Hepimiz 1. sıra adayı gibi birlikte çalışıyoruz, birlikte başarıyoruz! Bu gayretimiz, bu azmimize, siz değerli İskenderunlular’ın da katkısını bekliyoruz. Destek vermeye var mısınız?” diyerek, büyük destek ve ilgi gördü.

 

‘SANDIKLARI PATLATACAĞIZ’

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan’ın, “Şu son dönemde büyüme oranı ile dünya şampiyonu olan ülkemizi hazmedemeyen çevreler, şimdi ayak oyunları peşindeler. Ekonomik olarak kendilerine diz çöken bir Türkiye olsun istiyorlar. Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek istiyorlar. Türkiye’nin önünü kesmek istiyorlar. Bölgesinde söz sahibi olan Türkiye’yi arzu etmiyorlar. Yapılmak istenen budur. Onlara verilecek en güzel cevap sandıkları patlatmaktan geçiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bu seçim ülkemizin gelecek 100 yılını şekillendirecek en önemli dönüm noktalarından bir tanesidir. Onun için işimizi sağlam tutmamız lazım. Bu da sizlerin sayesinde olacak! Sizin bu heyecanınız bizi moral oluyor! O halde bu coşkuyu, Hatay’ın dört bir yanına taşımaya var mısınız?” şeklindeki açıklaması dakikalarca alkış aldı.

 

CUMHURBAŞKANIMIZA, DAVAMIZA BAĞLILIĞIMIZ DAİMDİR

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan konuşmasının devamında, “24 Haziran seçimleri ülkemizin, milletimizin bir kader noktasıdır. Hepimiz elimizden geldiği kadar, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacak, milletimizle bir kez daha kucaklaşacağız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, davamıza bağlılığımız daimdir. Allah bu millete, devlete zeval vermesin. Zalimlerin önünde baş eğdirmesin. Bu vatanda bayrağımızı indirmesin, ezanı dindirmesin. Aynı aşkla çalışmaya ve desteğe devam inşallah.Sizden istirhamım ve ricamız olacak; Bu konuda bizlere destek olmanızı, bütün kardeşlerimizi, eş dost arkadaş, komşu esnaf, çalışma ve mesai arkadaşı kısacası herkese bu hafızayı hatırlatmanızı istiyorum” dedi.

GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ HÜKÜMET, GÜÇLÜ TÜRKİYE’

Hukukçu Ecrin Nazlı İnan’ın, “Gelin Türkiye’yi 2023 hedeflerine hep birlikte ulaştıralım. Gelin çocuklarımıza 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirebilecekleri bir zemini hep birlikte kuralım.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’nin gücüne güç katacak. Hedefimiz şüphesiz güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye’dir. 24 Haziran’da son vesayet kalıntılarını da sandığa gömmeye hazır mısınız? AK Parti bu ülkede, Türkiye’de sayısız destanlar yazdı, Allah’ın izniyle de yazmaya devam edecektir. Bizim sevdamız Türkiye sevdasıdır, halka hizmet Hakka hizmet inancıyla yolumuza devam etmeye var mısınız? Hatay’da yeni bir rekorla imza atacak mıyız?” sözleri sloganlar eşliğinde ‘Biriz, beraberiz’ haykırışıyla destek buldu.

’CUMHURBAŞKANIMIZI BAŞKAN YAPACAĞIZ, MECLİSTE ÇOĞUNLUĞU ELDE EDECEĞİZ’

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan son olarak, “Önceliğimiz gönül yapmak, önceliğimiz gönülleri kazanmak olmalıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gönüllere dokunduğu için seviliyor. O milletin adamı. O bu ülkeye ve ümmete bir lütuftur. Onun temsil ettiği teşkilatlar olarak 24 Haziran için çalışıp önce Cumhurbaşkanımızı başkan yapacağız, sonra da Meclis’te çoğunluğu elde edeceğiz. Yeni sistemle birlikte Türkiye gümbür gümbür gelen Dünyanın en zengin 5 ülkesinden biri olacak. Bu bir yarıştır, kutsal bir yarıştır. AK Parti’de mahalle başkanından

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan son olarak, “Önceliğimiz gönül yapmak, önceliğimiz gönülleri kazanmak olmalıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gönüllere dokunduğu için seviliyor. O milletin adamı. O bu ülkeye ve ümmete bir lütuftur. Onun temsil ettiği teşkilatlar olarak 24 Haziran için çalışıp önce Cumhurbaşkanımızı başkan yapacağız, sonra da Meclis’te çoğunluğu elde edeceğiz. Yeni sistemle birlikte Türkiye gümbür gümbür gelen Dünyanın en zengin 5 ülkesinden biri olacak. Bu bir yarıştır, kutsal bir yarıştır. AK Parti’de mahalle başkanından milletvekiline kadar görev yapmak büyük bir onurdur. AK Parti’de siyaset yapmak ayrıcalıktır. Ümmetin tek umudu, son kalesi Türkiye’dir, Türkiye’nin tek umudu AK Parti’dir. Artık bize durmak yakışmaz. Artık bize yorulmak yakışmaz. Artık bize sessiz kalmak yakışmaz. Memleketimizin dört bir köşesinde yaptığımız tüm hizmetleri seçmene anlatacağız. Milletimize ulaşacağız, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Ve inşallah 24 Haziran akşamı halkımızla sevinen taraf biz olacağız. Kazanan Cumhur İttifakı olacak, Cumhur olacak. Bizim cumhurbaşkanımız, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan olacak!” dedi.

Bu haber 22 kez okundu.
Ekonomi - 11:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  CHP Samandağ İlçe Başkanı Abacı’nın Covid-19 Testi Pozitif Çıktı
  CHP Samandağ İlçe Başkanı Av. Turgay Abacı ve kardeşi Av. Bedir Abacı’nın korona virüs testleri pozitif çıktı. Edinilen bilgiye göre, yapılan kontrollerin ardından Av. Süleyman Bedir Abacı evinde karantinaya alınırken, CHP Samandağ İlçe Başkanı Av. Turgay Abacı’nın tedavisinin Hatay Devlet Hastanesi’nde sürdüğü belirtildi. Samandağ İlçe Başkanı Abacı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Dün yaptırmış olduğum Covid-19 testim pozitif […]
 • 02
  7 Aracın Karıştığı Zincirleme Kazada 1 Asteğmen Hayatını Kaybederken 6 Kişi de Yaralandı
  Hatay’da yedi aracın birbirine girdiği zincirleme kazada, bir asteğmen yaşamını yitirirken 6 kişi de yaralandı. Kaza, Reyhanlı- Kırıkhan Karayolu Özkızılkaya mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 7 aracın karıştığı kaza bölgesine çok sayıda sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ticari bir araç içerisinde bulunan Asteğmen M.D’nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. BİR […]
 • 03
  Meslek Lisesinden Köy Okullarına Temassız Ateş Ölçer Desteği
  Hatay Şehit Serkan Talan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında üretilen temassız ateş ölçer cihazları il genelindeki köy okullarına gönderiliyor. Lisenin Müdürü Mahmut Birol Gezer, koronavirüsle mücadele kapsamında çalıştıklarını söyledi. Okulun Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Ar-Ge atölyesinde öğretmen ve öğrenciler tarafından yazılımı ve donanımı kendilerine ait temassız ateş ölçer cihazı üretildiğini hatırlatan […]
 • 04
  2 Bacağı ve 1 Kolu Olmayan Minik Mustafa, Protez İstiyor
  Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde, doğuştan 2 bacağı ve 1 kolu olmayan, diğer kolu da normal gelişim göstermeyen 4 yaşındaki Suriyeli Mustafa El Nezzel’in ailesi, çocuklarına protez takılması için yetkililerden ve hayırseverlerden yardım bekliyor. Suriye’nin İdlib kentinde yaşayan 3 çocuklu El Nezzel ailesi, bir kolu ve bacakları olmadan dünyaya gelen, diğer kolu da normal gelişim göstermeyen Mustafa El Nezzel’e ülkelerinde protez […]
 • 05
  Hatay’daki Dilenci Operasyonunda 33 Kişi İl Dışına Çıkarıldı
  Hatay’ın merkez Antakya ilçesinde yapılan dilenci operasyonunda yakalanan 33 kişi il dışına gönderildi. Büyükşehir Belediyesi, Antakya Belediyesi ve polis ekipleri, kent merkezinde dilencilerin yakalanmasına yönelik çalışma başlattı. Çalışma kapsamında, çevre illerden gelerek dilencilik yaptığı tespit edilen 33 kişi yakalandı. Dilenciler, gerekli sorgulamalarının ardından cezai işlem uygulanarak il dışına gönderildi.
TAKIMLAR O G B M A Y Av P
1.Göztepe11005 143
2.Karagümrük11003 033
3.Beşiktaş11003 123
4.Galatasaray11003 123
5.Alanyaspor11002 023
6.Hatayspor11000 003
7.Antalyaspor11002 023
8.BB Erzurumspor11002 111
9.Fenerbahçe11002 123
10.Kayserispor11001 013
11.Konyaspor11000 000
12.Ç. Rizespor10011 2-10
13.MKE Ankaragücü10011 2-10
14.Kasımpaşa10010 1-10
15.Gaziantep FK11001 3-20
16.Trabzonspor10011 3-20
17.Sivasspor10010 2-20
18.Gençlerbirliği10011 3-20
19.Başakşehir10010 000
20.Yeni Malatya10010 3-30
21.Denizlispor10011 5-40