17° Az bulutlu
 

BİNLERDEN TAM DESTEK!

Ekonomi - 4 Haziran 2018 11:28 A A

İnan Şirketler Grubu’nun 9. Geleneksel iftar yemeğinde 2000 kişinin sevgi gösterileriyle karşıladığı AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan gönüllerde taht kurdu, ‘Devammm benim Davammm…’ haykırışıyla büyük destek gördü.

İnan Şirketler Grubu iftar sofrası geleneğini bu yıl da sürdürüyor. Mübarek Ramazan ayı boyunca İnan Otomotiv’in geniş terasında kurduğu iftar sofrasında her gün yaklaşık 2000 kişiye nezih bir ortamda iftar yemeği veren hayırsever işadamı Abdullah İnan, bu kutsal ayın manevi iklimini İskenderunlular’la birlikte yaşarken, AK Parti Hatay Milletvekili Adayı olan kızı Hukukçu Ecrin Nazlı İnan genç yaşına rağmen enerjisiyle, ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

‘DEVAMMM BENİM DAVAMMM!’

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan, “Hem Cumhurbaşkanımıza hem AK Partimizin değerli vekil adaylarına desteğinizi bekliyorum. Devammm benim Davammm” haykırışıyla iftar yemeğine katılan binlerin ‘devam’ sözünü aldı.

2000 kişilik iftar yemeğinde, masaları tek tek gezerek, 7’den 70’e tüm vatandaşlarla birebir sohbet eden Ecrin Nazlı İnan, duruşuyla, karizmasıyla, çalışkanlığıyla dikkat çekiyor. İftar sofrasında vatandaşların bağrına bastığı AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan’a yönelik sevgi seli görülmeye değerdi.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’nun da katıldığı iftar yemeğinde binlere seslenen Ecrin Nazlı İnan’ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

 

AK KADROLAR AYAKTA!

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan, “Beni 27. Dönemde aday göstermek suretiyle bu imkanı sağlayan dünya mazlumlarının umudu, Büyük Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun çalışma arkadaşlarına şükranlarımı arz ederim. Bu süreçte desteğini esirgemeyen AK Parti İl teşkilatına, gençlik ve kadın kollarına, belediye başkanlarına, ilçe ve belde teşkilatlarına, STK’lara bütün dost ve arkadaşlarımıza, Hatayımız ve İskenderunumuzun değerli halkına tüm hemşehrilerime, dostlarıma, şükranlarımı bildirir, 24 Haziran seçimlerinin memleketimize hayırlı olmasını dilerim. Özellikle altını çizerek söylüyorum; Türkiye’nin istikbali için gençlik ayakta ak kadınlar ayakta. Ak kadrolar ayakta!!!

Bizim her bir aday adayımız, bizim için dava arkadaşımızdır, çalışma arkadaşımızdır. Milletvekili adaylarımızın hepsi son derece değerlidir. Hepimiz 1. sıra adayı gibi birlikte çalışıyoruz, birlikte başarıyoruz! Bu gayretimiz, bu azmimize, siz değerli İskenderunlular’ın da katkısını bekliyoruz. Destek vermeye var mısınız?” diyerek, büyük destek ve ilgi gördü.

 

‘SANDIKLARI PATLATACAĞIZ’

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan’ın, “Şu son dönemde büyüme oranı ile dünya şampiyonu olan ülkemizi hazmedemeyen çevreler, şimdi ayak oyunları peşindeler. Ekonomik olarak kendilerine diz çöken bir Türkiye olsun istiyorlar. Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek istiyorlar. Türkiye’nin önünü kesmek istiyorlar. Bölgesinde söz sahibi olan Türkiye’yi arzu etmiyorlar. Yapılmak istenen budur. Onlara verilecek en güzel cevap sandıkları patlatmaktan geçiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bu seçim ülkemizin gelecek 100 yılını şekillendirecek en önemli dönüm noktalarından bir tanesidir. Onun için işimizi sağlam tutmamız lazım. Bu da sizlerin sayesinde olacak! Sizin bu heyecanınız bizi moral oluyor! O halde bu coşkuyu, Hatay’ın dört bir yanına taşımaya var mısınız?” şeklindeki açıklaması dakikalarca alkış aldı.

 

CUMHURBAŞKANIMIZA, DAVAMIZA BAĞLILIĞIMIZ DAİMDİR

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan konuşmasının devamında, “24 Haziran seçimleri ülkemizin, milletimizin bir kader noktasıdır. Hepimiz elimizden geldiği kadar, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacak, milletimizle bir kez daha kucaklaşacağız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, davamıza bağlılığımız daimdir. Allah bu millete, devlete zeval vermesin. Zalimlerin önünde baş eğdirmesin. Bu vatanda bayrağımızı indirmesin, ezanı dindirmesin. Aynı aşkla çalışmaya ve desteğe devam inşallah.Sizden istirhamım ve ricamız olacak; Bu konuda bizlere destek olmanızı, bütün kardeşlerimizi, eş dost arkadaş, komşu esnaf, çalışma ve mesai arkadaşı kısacası herkese bu hafızayı hatırlatmanızı istiyorum” dedi.

GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ HÜKÜMET, GÜÇLÜ TÜRKİYE’

Hukukçu Ecrin Nazlı İnan’ın, “Gelin Türkiye’yi 2023 hedeflerine hep birlikte ulaştıralım. Gelin çocuklarımıza 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirebilecekleri bir zemini hep birlikte kuralım.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’nin gücüne güç katacak. Hedefimiz şüphesiz güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye’dir. 24 Haziran’da son vesayet kalıntılarını da sandığa gömmeye hazır mısınız? AK Parti bu ülkede, Türkiye’de sayısız destanlar yazdı, Allah’ın izniyle de yazmaya devam edecektir. Bizim sevdamız Türkiye sevdasıdır, halka hizmet Hakka hizmet inancıyla yolumuza devam etmeye var mısınız? Hatay’da yeni bir rekorla imza atacak mıyız?” sözleri sloganlar eşliğinde ‘Biriz, beraberiz’ haykırışıyla destek buldu.

’CUMHURBAŞKANIMIZI BAŞKAN YAPACAĞIZ, MECLİSTE ÇOĞUNLUĞU ELDE EDECEĞİZ’

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan son olarak, “Önceliğimiz gönül yapmak, önceliğimiz gönülleri kazanmak olmalıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gönüllere dokunduğu için seviliyor. O milletin adamı. O bu ülkeye ve ümmete bir lütuftur. Onun temsil ettiği teşkilatlar olarak 24 Haziran için çalışıp önce Cumhurbaşkanımızı başkan yapacağız, sonra da Meclis’te çoğunluğu elde edeceğiz. Yeni sistemle birlikte Türkiye gümbür gümbür gelen Dünyanın en zengin 5 ülkesinden biri olacak. Bu bir yarıştır, kutsal bir yarıştır. AK Parti’de mahalle başkanından

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan son olarak, “Önceliğimiz gönül yapmak, önceliğimiz gönülleri kazanmak olmalıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gönüllere dokunduğu için seviliyor. O milletin adamı. O bu ülkeye ve ümmete bir lütuftur. Onun temsil ettiği teşkilatlar olarak 24 Haziran için çalışıp önce Cumhurbaşkanımızı başkan yapacağız, sonra da Meclis’te çoğunluğu elde edeceğiz. Yeni sistemle birlikte Türkiye gümbür gümbür gelen Dünyanın en zengin 5 ülkesinden biri olacak. Bu bir yarıştır, kutsal bir yarıştır. AK Parti’de mahalle başkanından milletvekiline kadar görev yapmak büyük bir onurdur. AK Parti’de siyaset yapmak ayrıcalıktır. Ümmetin tek umudu, son kalesi Türkiye’dir, Türkiye’nin tek umudu AK Parti’dir. Artık bize durmak yakışmaz. Artık bize yorulmak yakışmaz. Artık bize sessiz kalmak yakışmaz. Memleketimizin dört bir köşesinde yaptığımız tüm hizmetleri seçmene anlatacağız. Milletimize ulaşacağız, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Ve inşallah 24 Haziran akşamı halkımızla sevinen taraf biz olacağız. Kazanan Cumhur İttifakı olacak, Cumhur olacak. Bizim cumhurbaşkanımız, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan olacak!” dedi.


Bu haber 94 kez okundu.
Ekonomi - 11:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

YAZARLARIMIZ

HABER LİSTESİ

 • 01
  YÖNDEN’İN EŞLİĞİNDE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
  İskenderun Yelken Kulübü’nde gerçekleştirilen veda programına Kaymakam İskender Yönden ve beraberinde eşi Ayşenur Yönden ile birlikte protokol üyeleri katıldı. İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Ahmet Çelikkol, 39.Mekanize Piyade Tugayı Şehit Ahmet Tor Kışlası Komutanı Kurmay Albay Yasin Akdeniz ile İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığından Siirt JÖH Tabur Komutanlığına atanan Binbaşı Ferit Gül’ün […]


 • 02
  POLİSİ YARALAYAN ZANLI KISKIVRAK YAKALANDI
  Hatay’ın İskenderun ilçesinde ailesi ile tartışan gence müdahale etmek isteyen bir polis memuru bıçakla yaralandı. Edinilen bilgilere göre, olay Meydan Mahallesi’nde yaşandı. Evine çalıntı koyunla gelen genç ile ailesi arasında tartışma yaşanınca, durum polise bildirildi. Kısa sürede olay yerine ekipler geldi. Genç ile ailesi arasındaki tartışmaya müdahale etmek isteyen polis memurlarına bıçakla saldırdı ve bir […]


 • 03
  YÜKSELİŞ’Lİ OLMAK AYRICALIKTIR
  Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Anasınıfı ve İlkokulu 58. dönem mezunlarının mezuniyet töreni tedbirler kapsamında düzenlenen programla gerçekleştirildi. Kolej Kurucusu Nuri Üysen ve Genel Müdür Aykut Davut Öktem yaptıkları konuşmada mezunlara başarılar dilerken öğrencilerin eğitimine katkı veren tüm öğretmenlere de teşekkürlerini ilettiler. Anasınıfı öğrencileri 1.sınıfa 4. sınıf öğrencileri de ortaokullu olmanın heyecanını yaşadılar.


 • 04
  KAZA SONUCU REFÜJE ÇIKARAK DURABİLDİ
   Hatay’ın Defne ilçesinde seyir halindeki minibüse arkadan çarptıktan sonra refüje çıkan kamyonun şoförü yaralandı. İbrahim Topal idaresindeki 31 AU 993 plakalı kamyon, Antakya-Yayladağ yolu Harbiye mevkiinde aynı yönde seyir halinde olan sürücüsü öğrenilemeyen 31 GY 913 plakalı minibüse arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle refüje çıkarak durabilen kamyonun şoförü yaralandı. Yaralı şoför, ambulansla Hatay Eğitim ve Araştırma […]


 • 05
  NEFES BEBEĞE BİR MAAŞ BAĞIŞ
  Samandağ’da yaşayan ve Türkiye’de ki diğer SMA hastaları gibi yaşam mücadelesi veren Nefes Bebek için destek kampanyaları sürüyor. Nefes Bebek için yürütülen kampanya çalışmaları kapsamında sosyal medya üzerinden Nefes Bebeğin ailesi tarafından düzenlenen canlı yayına Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz katıldı ve Nefes Bebek için destek istedi. Nefes bebek için yürütülen kampanyanın daha büyük […]