14° Parçalı bulutlu
 

BİNLERDEN TAM DESTEK!

Ekonomi - 4 Haziran 2018 11:28 A A

İnan Şirketler Grubu’nun 9. Geleneksel iftar yemeğinde 2000 kişinin sevgi gösterileriyle karşıladığı AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan gönüllerde taht kurdu, ‘Devammm benim Davammm…’ haykırışıyla büyük destek gördü.

İnan Şirketler Grubu iftar sofrası geleneğini bu yıl da sürdürüyor. Mübarek Ramazan ayı boyunca İnan Otomotiv’in geniş terasında kurduğu iftar sofrasında her gün yaklaşık 2000 kişiye nezih bir ortamda iftar yemeği veren hayırsever işadamı Abdullah İnan, bu kutsal ayın manevi iklimini İskenderunlular’la birlikte yaşarken, AK Parti Hatay Milletvekili Adayı olan kızı Hukukçu Ecrin Nazlı İnan genç yaşına rağmen enerjisiyle, ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

‘DEVAMMM BENİM DAVAMMM!’

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan, “Hem Cumhurbaşkanımıza hem AK Partimizin değerli vekil adaylarına desteğinizi bekliyorum. Devammm benim Davammm” haykırışıyla iftar yemeğine katılan binlerin ‘devam’ sözünü aldı.

2000 kişilik iftar yemeğinde, masaları tek tek gezerek, 7’den 70’e tüm vatandaşlarla birebir sohbet eden Ecrin Nazlı İnan, duruşuyla, karizmasıyla, çalışkanlığıyla dikkat çekiyor. İftar sofrasında vatandaşların bağrına bastığı AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan’a yönelik sevgi seli görülmeye değerdi.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’nun da katıldığı iftar yemeğinde binlere seslenen Ecrin Nazlı İnan’ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

 

AK KADROLAR AYAKTA!

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan, “Beni 27. Dönemde aday göstermek suretiyle bu imkanı sağlayan dünya mazlumlarının umudu, Büyük Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun çalışma arkadaşlarına şükranlarımı arz ederim. Bu süreçte desteğini esirgemeyen AK Parti İl teşkilatına, gençlik ve kadın kollarına, belediye başkanlarına, ilçe ve belde teşkilatlarına, STK’lara bütün dost ve arkadaşlarımıza, Hatayımız ve İskenderunumuzun değerli halkına tüm hemşehrilerime, dostlarıma, şükranlarımı bildirir, 24 Haziran seçimlerinin memleketimize hayırlı olmasını dilerim. Özellikle altını çizerek söylüyorum; Türkiye’nin istikbali için gençlik ayakta ak kadınlar ayakta. Ak kadrolar ayakta!!!

Bizim her bir aday adayımız, bizim için dava arkadaşımızdır, çalışma arkadaşımızdır. Milletvekili adaylarımızın hepsi son derece değerlidir. Hepimiz 1. sıra adayı gibi birlikte çalışıyoruz, birlikte başarıyoruz! Bu gayretimiz, bu azmimize, siz değerli İskenderunlular’ın da katkısını bekliyoruz. Destek vermeye var mısınız?” diyerek, büyük destek ve ilgi gördü.

 

‘SANDIKLARI PATLATACAĞIZ’

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan’ın, “Şu son dönemde büyüme oranı ile dünya şampiyonu olan ülkemizi hazmedemeyen çevreler, şimdi ayak oyunları peşindeler. Ekonomik olarak kendilerine diz çöken bir Türkiye olsun istiyorlar. Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek istiyorlar. Türkiye’nin önünü kesmek istiyorlar. Bölgesinde söz sahibi olan Türkiye’yi arzu etmiyorlar. Yapılmak istenen budur. Onlara verilecek en güzel cevap sandıkları patlatmaktan geçiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bu seçim ülkemizin gelecek 100 yılını şekillendirecek en önemli dönüm noktalarından bir tanesidir. Onun için işimizi sağlam tutmamız lazım. Bu da sizlerin sayesinde olacak! Sizin bu heyecanınız bizi moral oluyor! O halde bu coşkuyu, Hatay’ın dört bir yanına taşımaya var mısınız?” şeklindeki açıklaması dakikalarca alkış aldı.

 

CUMHURBAŞKANIMIZA, DAVAMIZA BAĞLILIĞIMIZ DAİMDİR

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan konuşmasının devamında, “24 Haziran seçimleri ülkemizin, milletimizin bir kader noktasıdır. Hepimiz elimizden geldiği kadar, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacak, milletimizle bir kez daha kucaklaşacağız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, davamıza bağlılığımız daimdir. Allah bu millete, devlete zeval vermesin. Zalimlerin önünde baş eğdirmesin. Bu vatanda bayrağımızı indirmesin, ezanı dindirmesin. Aynı aşkla çalışmaya ve desteğe devam inşallah.Sizden istirhamım ve ricamız olacak; Bu konuda bizlere destek olmanızı, bütün kardeşlerimizi, eş dost arkadaş, komşu esnaf, çalışma ve mesai arkadaşı kısacası herkese bu hafızayı hatırlatmanızı istiyorum” dedi.

GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ HÜKÜMET, GÜÇLÜ TÜRKİYE’

Hukukçu Ecrin Nazlı İnan’ın, “Gelin Türkiye’yi 2023 hedeflerine hep birlikte ulaştıralım. Gelin çocuklarımıza 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirebilecekleri bir zemini hep birlikte kuralım.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’nin gücüne güç katacak. Hedefimiz şüphesiz güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye’dir. 24 Haziran’da son vesayet kalıntılarını da sandığa gömmeye hazır mısınız? AK Parti bu ülkede, Türkiye’de sayısız destanlar yazdı, Allah’ın izniyle de yazmaya devam edecektir. Bizim sevdamız Türkiye sevdasıdır, halka hizmet Hakka hizmet inancıyla yolumuza devam etmeye var mısınız? Hatay’da yeni bir rekorla imza atacak mıyız?” sözleri sloganlar eşliğinde ‘Biriz, beraberiz’ haykırışıyla destek buldu.

’CUMHURBAŞKANIMIZI BAŞKAN YAPACAĞIZ, MECLİSTE ÇOĞUNLUĞU ELDE EDECEĞİZ’

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan son olarak, “Önceliğimiz gönül yapmak, önceliğimiz gönülleri kazanmak olmalıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gönüllere dokunduğu için seviliyor. O milletin adamı. O bu ülkeye ve ümmete bir lütuftur. Onun temsil ettiği teşkilatlar olarak 24 Haziran için çalışıp önce Cumhurbaşkanımızı başkan yapacağız, sonra da Meclis’te çoğunluğu elde edeceğiz. Yeni sistemle birlikte Türkiye gümbür gümbür gelen Dünyanın en zengin 5 ülkesinden biri olacak. Bu bir yarıştır, kutsal bir yarıştır. AK Parti’de mahalle başkanından

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan son olarak, “Önceliğimiz gönül yapmak, önceliğimiz gönülleri kazanmak olmalıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gönüllere dokunduğu için seviliyor. O milletin adamı. O bu ülkeye ve ümmete bir lütuftur. Onun temsil ettiği teşkilatlar olarak 24 Haziran için çalışıp önce Cumhurbaşkanımızı başkan yapacağız, sonra da Meclis’te çoğunluğu elde edeceğiz. Yeni sistemle birlikte Türkiye gümbür gümbür gelen Dünyanın en zengin 5 ülkesinden biri olacak. Bu bir yarıştır, kutsal bir yarıştır. AK Parti’de mahalle başkanından milletvekiline kadar görev yapmak büyük bir onurdur. AK Parti’de siyaset yapmak ayrıcalıktır. Ümmetin tek umudu, son kalesi Türkiye’dir, Türkiye’nin tek umudu AK Parti’dir. Artık bize durmak yakışmaz. Artık bize yorulmak yakışmaz. Artık bize sessiz kalmak yakışmaz. Memleketimizin dört bir köşesinde yaptığımız tüm hizmetleri seçmene anlatacağız. Milletimize ulaşacağız, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Ve inşallah 24 Haziran akşamı halkımızla sevinen taraf biz olacağız. Kazanan Cumhur İttifakı olacak, Cumhur olacak. Bizim cumhurbaşkanımız, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan olacak!” dedi.

Bu haber 50 kez okundu.
Ekonomi - 11:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  İHRACAT AZALDI İTHALAT ARTTI
  İhracat kasımda geçen yılın aynı ayına göre yüzde 0,95 azalarak 16 milyar 88 milyon dolar, ithalat yüzde 16,07 artarak 21 milyar 158 milyon dolar oldu. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, “Büyüme ve ihracattaki olumlu gidişat, toparlanmanın sürdüğünü gösterirken Türkiye ekonomisine yönelik olumlu beklentileri güçlendiriyor” dedi.  
 • 02
  ARTAN HASTA SAYILARI TEST SONUÇLARINI GECİKTİRİYOR
  Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, Covid-19 testi sonuçlarının çıkmasındaki olası gecikmelerin hastane kaynaklı değil, hızla artış gösteren hasta sayısının yol açtığı olağan bir durum olduğunu bildirdi. Başhekim Dr. Bayrakçığoğlu, yaptığı açıklamada, pandemi durumlarının olağanüstü koşullar olduğunu,artan vaka sayısına karşılık sağlık çalışanlarının olağanüstü çabalar harcadığını belirtti. Dr. Bayrakçıoğlu, “Test sonuçlarının çıkmasındaki olası gecikmeler, randevuların ve polikliniklerin seyreltilmesi […]
 • 03
  İSKENDERUN SAHİL KORDONU,PARKLARI TEDBİR KAPSAMINDA KAPATILDI
  Hatay’ın İskenderun ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sahil kordonu, park ve gezinti ile bir pazar yeri kapatıldı. İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, Kaymakam İskender Yönden başkanlığında olağanüstü toplandı. Toplantıda, Barbaros Mahallesi’nde kurulan pazarın kapatılmasına, faaliyetleri devam eden semt pazarlarının denetimlerinin sıkılaştırılmasına, sahil kordonu, park ve gezinti yerlerinin etrafına şerit çekilerek giriş çıkışların denetlenmesine, özel anaokulu ve yatılı kuran kurslarının faaliyetlerine ara […]
 • 04
  HATAY’IN PAYAS İLÇESİNDE BIÇAKLI KAVGA: 1 KİŞİ ÖLDÜ, 1 KİŞİ YARALANDI
  Hatay’ın Payas ilçesinde iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Cumhuriyet Mahallesi’nde Erkan ve Ömer Kaya kardeşler ile isimleri öğrenilemeyen taraf arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın bıçaklı kavgaya dönüşmesiyle iki kardeş, vücudunun çeşitli yerlerine aldığı bıçak darbeleriyle yaralandı. Dörtyol Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan Erkan Kaya, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
 • 05
  HATAY’IN SAMANDAĞ İLÇESİNDE GENÇ KIZ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
  Hatay’ın Samandağ ilçesinde 18 yaşındaki genç kız evinde ölü bulundu. Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Kuşalanı Mahallesi’nde meydana gelen olayda, sabah saatlerinde 18 yaşındaki Alev Sapan’ı uyandırmak için odasına giden annesi, kızını yatağında hareketsiz yatarken buldu. Ailesi 112 Acil Servis ekiplerini arayarak yardım istedi.  
TAKIMLAR O G B M A Y Av P
1.Fenerbahçe752012 6617
2.Alanyaspor651015 21316
3.Galatasaray74129 5413
4.Fatih Karagümrük732214 8611
5.Çaykur Rizespor732210 8211
6.Kasımpaşa73228 6211
7.Başakşehir73139 8110
8.Beşiktaş63129 9010
9.Gaziantep FK71519 10-18
10.Sivasspor62226 7-18
11.Antalyaspor72237 10-38
12.Hatayspor52214 7-38
13.Yeni Malatyaspor72236 10-48
14.Göztepe614110 737
15.Erzurumspor62138 11-37
16.Konyaspor61326 516
17.Kayserispor62044 9-56
18.Gençlerbirliği61234 7-35
19.Trabzonspor71249 14-55
20.Denizlispor61235 10-55
21.MKE Ankaragücü50144 9-51