Açık
 

DEĞER VEREN DEĞER GÖRÜR

Eğitim - 26 Kasım 2021 11:31 A A

Yükseliş Koleji öğretmenleri ve diğer çalışanları, “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kurumun organize ettiği yemekte kutladı.
İskenderun Nazende Restoran’da gerçekleşen organizasyona Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri ÜYSEN, Genel Müdür Aykut Davut ÖKTEM Okul Müdürleri, İdareciler, Öğretmenler ve Personel katıldı.
Yemekte açılış konuşmasını yapan Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut ÖKTEM, “Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Aklı hür, vicdanı hür ve irfanı hür bireyler yetiştirme gayreti içinde olan siz değerli öğretmenlerimin “Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Bu güzel günde Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm eğitim şehitlerini rahmetle anıyor hepinizi sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum dedi.
Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri ÜYSEN ise “Öğretmenler Günü’nde burada hep birlikte olduğumuz için çok mutluyuz. Bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.
Programda Aykut Davut Öktem tarafından Nuri ÜYSEN’e öğretmenlik yıllarından kalma öğrencileri ile çekilmiş bir fotoğraf ve yine Yükseliş Koleji görsel sanatlar öğretmenleri tarafından yapılmış bir tablo hediye edildi. Ortaokul Müdürü Serkan KAYA tarafından da Genel Müdür Aykut Öktem’e Atatürk tablosu takdim edildi.
Yükseliş Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Gaffur TANER’de Nuri Üysen, Aykut Davut Öktem ve okul idarecilerine günün anısına hediyeler takdim etti. Hediye takdimlerinin ardından eğlence başladı.
Kutlama yemeği, Gurup Agel ve Sanatçı Habib’in hazırlamış oldukları programla, öğretmen ve personellerimizin de katılımıyla keyifli bir gecenin ardından sona erdi.


Bu haber 164 kez okundu.
Eğitim - 11:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

YAZARLARIMIZ

HABER LİSTESİ

 • 01
  “HAKKIMIZI ARARKEN HALKIN SAĞLIĞINI İHMAL ETMEYİZ”
  Sağlık-Sen İskenderun Şube Başkanı Dr. Tayyar Gürcü, Sendika Genel Merkezi tarafından alınan karar gereği, 07.12.2021 Salı ve 09.12.2021 Perşembe günü gerçekleştirilecek iş bırakma eylemi kapsamında, bölgemizde sağlık hizmetlerinin aksamaması için gerekli tedbirlerin alındığını söyledi. Sağlık çalışanlarının hakkını ararken, halkın sağlığını ihmal etmeyeceklerini belirten Başkan Gürcü, “Sağlık-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulumuzun aldığı karar gereği, bütün çalışanların […]


 • 02
  YÜKSELİŞ KOLEJİNDE DÜNYA ŞAMPİYONU VAR
  Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerinden Can Fakıoğlu, Dünya Tay-Kik Federasyonu’nun Antalya’da düzenlemiş olduğu şampiyonada 60 kg’da Dünya Şampiyonu oldu. Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, derslerin yanı sıra, spor ve sosyal faaliyetlerde de Yükseliş Koleji öğrencilerinin farklarını ortaya koyduğuna dikkat çekerek, “Okulumuz bünyesinde bugün düzenlenen törende, başarı belgesini ve madalyasını […]


 • 03
  SEDAT PEKER GÖZALTINDA MI?
  El Cezire’de yayınlanan habere göre, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in BAE yetkilileri tarafından gözaltında olduğu ve uzun süredir iadesini talep eden Türkiye’ye iade edilebileceği bildirildi.


 • 04
  ÜCRETSİZ SERVİSLİ KÜTÜPHANE
  Yayladağı ilçesinde 1,5 dekarlık alana yapılan, içinde kültür merkezi ile kütüphanenin yanı sıra sosyal alanlarda bulunan Yayladağı Kültür Merkezi ve Millet Kütüphanesi’nin inşaatı tamamlandı. Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, projenin Hatay Valiliği, Yayladağı Belediyesi, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile yürütüldüğünü belirtti. Alan içerisinde kültür merkezi, millet kütüphanesi ve kitap kafenin yer aldığını kaydeden Yalçın, […]


 • 05
  ÇARPILACAĞIZ!
  Yılbaşından itibaren kademeli tarifeye geçecek olan elektrik piyasasında, hanelerin elektrik faturaları artacak. Yeni düzenlemeye göre aylık elektrik tüketimi 110-130 TL civarında olan aboneler, indirimli tarifeden yararlanacak. Toplam 38 milyon adet olan mesken abonelerinin içinde bu tutarda tüketim yapanların sayısı ise 6 milyonu buluyor. Geriye kalan 32 milyon abone ise döviz kurları nedeniyle maliyeti katlanarak artan […]