15° Az bulutlu
 

Emekçinin sofrasında huzur var

Ekonomi - 4 Haziran 2018 11:09 A A

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulu üyeleri, iftar sofrasında Teknik A.Ş.’de çalışan üyeleri ile bir araya geldiler. Genel Başkan Değirmenci ve Yönetim Kurulu, ziyaretler kapsamında ilk günkü iftarını, Sabiha Gökçen Havalimanı THY Teknik A.Ş. İniş Takımları Atölyesinde çalışan üye Alaattin Cebeci ve eşi Esen Cebeci’nin evinde yaptı.

İftar yemeğine Genel Mali Sekreter Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreteri Ferhan Öner, Havacılık Şube Başkanı Yavuz Güver ve şube yöneticileri de katıldı.

İkinci gün ise Genel Başkan Değirmenci, Atatürk Havalimanı Teknik A.Ş.’de çalışan Emin Selim Öktem ve eşi Melek Öktem’in İstanbul Fatih’te bulanan evinde orucunu açtı.
Ramazanın coşkusunu, huzur ve bereketini üyelerimizin evinde iftar yaparak paylaştıklarını ifade eden Genel Başkan Değirmenci, “Geleneksel hale getirdiğimiz ev ziyaretlerimizi, Ramazan ayında da sürdürmek istedik. Bu mübarek ayda Çelik-İş ailesinin bireyleriyle bir araya gelmek, birlikte oruç açmak bizlere büyük mutluluk verdi. Ramazan ayının manevi atmosferini bu ev ziyaretlerimizle daha derinden hissettik ve hissettirdik. Bizlere kapılarını, sofralarını ve gönüllerini açan ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Çelik-İş Sendikası yöneticilerinin bu duyarlı yaklaşımı karşısında büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Teknik AŞ çalışanları, “Genel Başkanımızı ve sendika yöneticilerimizi evimizde ağırlamak, tıpkı bir aile gibi onlarla birlik olmak bizleri mutlu etti.

Ziyaretleriyle evimizi şereflendirdiler. Başta Genel Başkanımız Yunus Değirmenci olmak üzere tüm sendika yöneticilerimize teşekkür ederiz” diye konuştular.


Bu haber 317 kez okundu.
Ekonomi - 11:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

YAZARLARIMIZ

HABER LİSTESİ

 • 01
  AVM’DE AŞI KUYRUĞU
  Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Covid-19 Pandemi sürecinde alınan tedbirlerin yanı sıra vaka sayısının daha da aşağılara çekilmesi için yürütülen, hastaneler ile aile hekimlerinin aşılama çalışmalarını oluşturduğu mobil aşı ekipleriyle sahaya taşıdı. Hatay’da yeterli miktarda aşı tedarikiyle oluşturulan mobil aşı ekipleri Üretimin aksamaması için Organize Sanayi Bölgelerindeki işçilerden sonra AVM’lere kadar yayılarak, vatandaşın aşılanmasını hızla sürdürüyor. […]


 • 02
  BABALAR GÜNÜNDE ANNESİNİ KAYBETTİ
  Uzun Süre kentimizde Kaymakamlık Dernekler masasında başarı ile görev yapan, şu An Dörtyol Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevini sürdüren Yüksel Dönmez’in Annesi Zeynep Dönmez hayatını kaybetti. Merhume Zeynep Dönmez, yarın öğle namazına müteakip Şekere Köyü mezarlığına defin edilecek. Babalar günü gibi önemli bir günde annesini kaybetmenin acısını yaşayan Yüksel Dönmeze sabır ve başsağlığı dileriz.


 • 03
  ECZANE TEKNİSYENLERİ GÜNÜ’NDE BİRARAYA GELDİ
  İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği pandemi sürecinin kahramanlarından olan üyeleri ve aileleriyle kahvaltılı bir organizasyonda bir araya gelerek ‘Eczane Teknisyenleri Günü’nü rötarlı kutladı.İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği üyeleriyle birlikte İsa Taş Paradise Kır Bahçesinde 26 Nisan Eczane Teknisyenleri gününü rötarlı kutlamak için bir araya geldi. Sabah kahvaltılı etkinlikte meslektaşlarına hitap eden İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, […]


 • 04
  OSMANİYE’DE BIÇAKLI KAVGA
  Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde aralarında daha önceden husumet bulunduğu iddia edilen şahıslar arasında çıkan sopalı ve bıçaklı kavgada 2 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, kavga, Düziçi ilçesi İrfanlı Mahallesi Asaf Namlı Bulvarı üzerinde bulunan bir emlakçıda meydana geldi. İddiaya göre, M.M. ile Ö.M. isimli şahıslar daha önceden aralarında husumet bulunan S.T.’nin iş yerine geldi. Aralarında sözlü olarak […]


 • 05
  İSKENDERUN’DA YAPILAMAZ MIYDI?
  Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası 3. Etap Yarışması Samandağ ilçesinde başladı. Çevlik sahilinde yapılan şampiyonaya, Hatay dahil 30 ilden toplam 50 sporcu katıldı. İlçeye bağlı Kapısuyu mahallesinde bulunan dağın eteklerinde başlayan ve Çevlik sahilinde bulunan alanda sona eren yarışmaya katılan sporcular, derece elde etmek için ter döküyor. Şampiyona hakkında bilgi veren Türkiye Hava Sporları Federasyonu Yönetim […]