21° Az bulutlu
 

Türkoğlu Esnaf Ziyaretinde..

Genel - 9 Haziran 2018 16:56 A A

AK Parti Hatay 1. sıra Milletvekili Adayı Hacı Bayram Türkoğlu, programına esnaf ziyaretiyle devam ediyor.
Milletvekili Türkoğlu, ziyaretleri kapsamında Dörtyol Küçük Sanayi Sitesi esnafını tek tek gezerek, hayırlı kazançlar diledi.
AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Yasin Taşar’ın yanı sıra; Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Şehri Macit, AK Parti Dörtyol İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Ergül, AK Parti Dörtyol İlçe Kadın Kolları Başkanı Zerrin Perçin, AK Parti Dörtyol İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Dörtyol Belediyesi AK Partili Meclis Üyeleri de, Türkoğlu’na esnaf ziyaretlerinde eşlik ettiler.
Eczacılığın da bir nevi esnaflık olduğunu vurgulayan Türkoğlu, eczacılık mesleğinden gelen biri olarak esnaflarla hemhal olduğunun altını çizdiği açıklamasında; “bugün esnafımızın yerine kendini koymaya ve empati kurmaya çalışan bir siyasetçi değil, bizzat onların arasından gelen, onların dertlerini, arzu ve isteklerini yakınen bilen bir siyasetçiyiz” ifadelerine yer verdi.
İnsanların eline değecek ellerinin, yüreklerine değecek yüreklerinin olduğunu vurgulayan Türkoğlu; “memleketimizle ilgili her mesele, bizim meselemizdir. Memleket meselesi, masa başında değil; dağlarda, yaylalarda, ovalarda, denizlerde çözülür. Anadolu’da, Trakya’da çözülür, Erzin’in Kuyluk’unda; Yayladağı’nın Şenköy’ünde; Altınözü’nün Altınkaya’sında; Kırıkhan’ın İmecesi’nde; Samandağ’ının Vakıflı’sında çözülür.” dedi.
“Temel düsturumuz, sadece seçimden seçime değil, her zaman ve mekânda halk ile iyi-kötü günde iç içe ve omuz omuza olmaktır” diyen Türkoğlu; “bugün, dün olduğumuz yerdeyiz. yarınlarda da aynı adreste; halkın içinde, halkla iç içeyiz” açıklamalarına yer verdi.
Dörtyol Küçük Sanayi Sitesi Esnafları, AK Parti’den 1. Sıra Milletvekili Adayı olmasının Türkoğlu’nun omuzlarında manevi bir yük yüklediğini belirttiler ve Türkoğlu’nun yüküne paydaş olduklarını ve arkasında durduklarını söylediler.
Hatay’ın Milletvekili Adayı Erzin’de
AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu, Dörtyol Küçük Sanayi Sitesini ziyaretlerinin ardından Erzin’e geçti. Türkoğlu, AK Parti Erzin İlçe Başkanı Mithat Bozdağ ve beraberindeki heyetle birlikte Erzin’de Yeşiltepe Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
Yeşiltepe’de yaptığı konuşmada Erzin’de birçok AK hizmeti hayata geçirdiklerine vurgu yapan Türkoğlu; “Erzin’imiz Kültür Sarayı, Kapalı Spor Salonu, İsalı Dere Islahı, 192 Adet TOKİ Yatırımı, Doğalgaz, Diyaliz Merkezi, 9 Adet Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise, İmam Hatip Ortaokulu gibi nice yatırımlara kavuştu. Ama yeter mi, yetmez. Erzin, bizim sevdamızdır. Erzin, dedelerimin Kabristanlarında Medfun bulunduğu benim için de anlamlı bir şehirdir. Ben Erzin’in evladı, sizlerin hizmetkarıyım. Erzin için hayallerimiz var. Erzin’i Hatay’ın parlayan yıldızı yapmaya ahdımız var. O yüzden yeni dönemde an itibariyle yatırım planına alınıp proje aşamasında olan hizmet ve yatırımları bir bir hayata geçirmek ve Erzin’i ihya etmek boynumuzun borcudur.
Allah’ın izniyle 25 Haziran’da kollarımızı sıvayıp, Ya Allah Ya Bismillah Deyip, Dörtyol-Erzin-Gökdere-Osmaniye Arası Duble Yol Çalışması, Erzin OSB, Erzin Küçük Sanayi Sitesi, Başlamış Barajı, Erzin – Dörtyol E 91 karayolunun asfaltlanması, Erzin Gençlik Merkezi, Erzin Hükümet Sarayı gibi nice hizmet ve yatırımları hayata geçirmek için azimle, aşkla çalışacağız.” dedi.
Yeşiltepe Mahalle sakinleri, Hatay’ın Milletvekili Adayı Türkoğlu’na sahip çıktıklarını ve 24 Haziran’da Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye için Erdoğan’ın Mihmandarlığında AK Parti’de kavli karar aldıklarını açıkladılar.

Bu haber 105 kez okundu.
Genel - 16:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

YAZARLARIMIZ

HABER LİSTESİ

 • 01
  TONAJDAN KAÇMAZ
  Traktörün gösterge paneline gizlenen, 24 plaka halinde 4 kilo 846 gram toz esrar, narkotik köpeği ‘Tonaj’ ile ele geçirilirken, 4 kişi gözaltına alındı. Altınözü Jandarma Komutanlığı ekipleri, Hacıpaşa Mahallesi’nde askeri yasak bölgede seyir halindeki traktör ile uyuşturucu madde taşınacağı bilgisini aldı. Bunun üzerine ‘Tonaj’ isimli narkotik köpeğinin de kullanıldığı operasyon düzenlendi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Hacıpaşa Piyade Hudut Karakolu Komutanlığı […]


 • 02
  ANTAKYA ŞAHLANIYOR, İSKENDERUN MAHZUN
  Hatay Valisi Rahmi Doğan, Valilik koordinesinde gerçekleşen, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antakya İhtisas Mobilyacılar Sanayi Sitesi arasında düzenlenen “Antakya Mobilyacılıkta Şahlanıyor” mesleki eğitim iş birliği protokolünü imzaladı. Antakya Abdurrahman Melek Toplantı Salonunda Vali Doğan başkanlığında, mobilyacılık meslek dalında nitelikli insan gücünün yetiştirilebilmesi amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antakya Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesi arasında “Antakya Mobilyacılıkta Şahlanıyor” mesleki […]


 • 03
  AVM’DE AŞI KUYRUĞU
  Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Covid-19 Pandemi sürecinde alınan tedbirlerin yanı sıra vaka sayısının daha da aşağılara çekilmesi için yürütülen, hastaneler ile aile hekimlerinin aşılama çalışmalarını oluşturduğu mobil aşı ekipleriyle sahaya taşıdı. Hatay’da yeterli miktarda aşı tedarikiyle oluşturulan mobil aşı ekipleri Üretimin aksamaması için Organize Sanayi Bölgelerindeki işçilerden sonra AVM’lere kadar yayılarak, vatandaşın aşılanmasını hızla sürdürüyor. […]


 • 04
  BABALAR GÜNÜNDE ANNESİNİ KAYBETTİ
  Uzun Süre kentimizde Kaymakamlık Dernekler masasında başarı ile görev yapan, şu An Dörtyol Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevini sürdüren Yüksel Dönmez’in Annesi Zeynep Dönmez hayatını kaybetti. Merhume Zeynep Dönmez, yarın öğle namazına müteakip Şekere Köyü mezarlığına defin edilecek. Babalar günü gibi önemli bir günde annesini kaybetmenin acısını yaşayan Yüksel Dönmeze sabır ve başsağlığı dileriz.


 • 05
  ECZANE TEKNİSYENLERİ GÜNÜ’NDE BİRARAYA GELDİ
  İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği pandemi sürecinin kahramanlarından olan üyeleri ve aileleriyle kahvaltılı bir organizasyonda bir araya gelerek ‘Eczane Teknisyenleri Günü’nü rötarlı kutladı.İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği üyeleriyle birlikte İsa Taş Paradise Kır Bahçesinde 26 Nisan Eczane Teknisyenleri gününü rötarlı kutlamak için bir araya geldi. Sabah kahvaltılı etkinlikte meslektaşlarına hitap eden İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, […]