15° Az bulutlu
 

Öğrenciler YKS Öncesi Moral Depoladı

Eğitim - 29 Haziran 2018 11:26 A A

Yusuf Binkaya Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen etkinlikte öğrenciler müzik eşliğinde gönüllerince eğlenerek zorlu sınav öncesi moral depoladı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini yürüten HATMEK, (Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları) Destek Eğitim Merkezi kursiyerlerine yaklaşan YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) öncesi moral etkinliği düzenledi.
Yıl boyunca öğrencilerin derslerine destek olmak ve sınavlarda daha başarılı olmalarını sağlamak aracıyla eğitim veren HBB Destek Eğitim Merkezi eğitmenleri, gün içerisinde gerçekleştirilen deneme sınavının ardından öğrencileri eğlenceli bir etkinlikle buluşturdu.
Etkinlik sonrasında HBB Destek Eğitim Merkezi eğitmenleri, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın bütün öğrencilere hem sınavda hem de hayatlarında başarılar dilediğini iletti.
Etkinliğin sonunda öğrenciler ile aileleri de duyalı davranışları ile eğitim ve öğretime katkılar sunan Başkan Savaş’a teşekkürlerini iletti.

Bu haber 227 kez okundu.
Eğitim - 11:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

YAZARLARIMIZ

HABER LİSTESİ

 • 01
  AVM’DE AŞI KUYRUĞU
  Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Covid-19 Pandemi sürecinde alınan tedbirlerin yanı sıra vaka sayısının daha da aşağılara çekilmesi için yürütülen, hastaneler ile aile hekimlerinin aşılama çalışmalarını oluşturduğu mobil aşı ekipleriyle sahaya taşıdı. Hatay’da yeterli miktarda aşı tedarikiyle oluşturulan mobil aşı ekipleri Üretimin aksamaması için Organize Sanayi Bölgelerindeki işçilerden sonra AVM’lere kadar yayılarak, vatandaşın aşılanmasını hızla sürdürüyor. […]


 • 02
  BABALAR GÜNÜNDE ANNESİNİ KAYBETTİ
  Uzun Süre kentimizde Kaymakamlık Dernekler masasında başarı ile görev yapan, şu An Dörtyol Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevini sürdüren Yüksel Dönmez’in Annesi Zeynep Dönmez hayatını kaybetti. Merhume Zeynep Dönmez, yarın öğle namazına müteakip Şekere Köyü mezarlığına defin edilecek. Babalar günü gibi önemli bir günde annesini kaybetmenin acısını yaşayan Yüksel Dönmeze sabır ve başsağlığı dileriz.


 • 03
  ECZANE TEKNİSYENLERİ GÜNÜ’NDE BİRARAYA GELDİ
  İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği pandemi sürecinin kahramanlarından olan üyeleri ve aileleriyle kahvaltılı bir organizasyonda bir araya gelerek ‘Eczane Teknisyenleri Günü’nü rötarlı kutladı.İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği üyeleriyle birlikte İsa Taş Paradise Kır Bahçesinde 26 Nisan Eczane Teknisyenleri gününü rötarlı kutlamak için bir araya geldi. Sabah kahvaltılı etkinlikte meslektaşlarına hitap eden İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, […]


 • 04
  OSMANİYE’DE BIÇAKLI KAVGA
  Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde aralarında daha önceden husumet bulunduğu iddia edilen şahıslar arasında çıkan sopalı ve bıçaklı kavgada 2 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, kavga, Düziçi ilçesi İrfanlı Mahallesi Asaf Namlı Bulvarı üzerinde bulunan bir emlakçıda meydana geldi. İddiaya göre, M.M. ile Ö.M. isimli şahıslar daha önceden aralarında husumet bulunan S.T.’nin iş yerine geldi. Aralarında sözlü olarak […]


 • 05
  İSKENDERUN’DA YAPILAMAZ MIYDI?
  Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası 3. Etap Yarışması Samandağ ilçesinde başladı. Çevlik sahilinde yapılan şampiyonaya, Hatay dahil 30 ilden toplam 50 sporcu katıldı. İlçeye bağlı Kapısuyu mahallesinde bulunan dağın eteklerinde başlayan ve Çevlik sahilinde bulunan alanda sona eren yarışmaya katılan sporcular, derece elde etmek için ter döküyor. Şampiyona hakkında bilgi veren Türkiye Hava Sporları Federasyonu Yönetim […]